Studencki Psychologiczny Punkt Informacyjny

BETANIA

Codziennie zmagasz się z różnymi trudnościami. Pewnie zdarza się, że chciałbyś z kimś o tym pogadać, może szukasz profesjonalnej pomocy, ale nie wiesz jak ją znaleźć, a może znów zbliża się sesja, a Ty masz dość doświadczania stresu, który paraliżuje i chcesz nauczyć się nad nim panować?

Studencki psychologiczny punkt informacyjny powstał z myślą o studentach, którzy zmagają się właśnie z takimi problemami. Możemy zaproponować Ci 50-minutowe spotkanie, podczas którego wysłuchamy Twojej historii, zaproponujeny jakich narzędzi możesz użyć, aby lepiej sobie radzić (np. techniki radzenia sobie ze stresem), a jeśli okaże się, że potrzebujesz dłuższej, profesjonalnej pomocy terapeutycznej- podpowiemy gdzie taką znaleźć.

Działamy przy DA WINNICA

Jesteśmy ludźmi wierzącymi. Dlatego zrozumiemy, kiedy będziesz mówić o swojej wierze. Nie będziemy jednak odpowiadać na twoje wątpliwości dotyczące wiary czy Kościoła. Z tymi tematami lepiej udać się do duszpasterza 🙂
Nasze wsparcie oferujemy studentom i członkom DA WINNICA.
Nie będziemy egzaminować z wiary, ani też nie będziemy sprawdzać kiedy ostatnio byłeś u spowiedzi. Służymy pomocą na gruncie psychologicznym.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dobrze go przeczytaj i szczerze wypełnij, dzięki temu będziemy w stanie odpowiedzieć na twoje potrzeby

Czekaj na naszą odpowiedź

Jak szybko będzie to możliwe zapoznamy się z twoim zgłoszeniem. Poszukamy odpowiedniej daty i damy ci znać co i jak.

Przyjdź na spotkanie

Spotkania odbywają się w jednej z sal parafii św. Krzyża przy ul. Mickiewicza 24. W mailu dostaniesz informację gdzie i o której przyjść oraz oczywiście kto będzie w stanie ciebie wysłuchać.

Kto za to odpowiada?

Głównym odpowiedzialnym jest duszpasterz DA WINNICA. Dyżury prowadzą ludzie kompetentni, którzy ukończyli studia psychologiczne i działają w tym polu.

Co to znaczy BETANIA?

To nazwa miejscowości, która występuje w Biblii, do której często przychodził zmęczony i spracowany Jezus, a gdzie mógł liczyć, że ktoś Go wysłucha. I my chcemy stworzyć takie miejsce.

Ile to kosztuje?

Działamy na zasadach wolontariatu, dlatego nasze spotkania są bezpłatne. Nasz Punkt organizuje również inne działania formacyjne adresowane do Duszpasterstwa, które wymagają zaangażowania finansowego, więc jeśli chcesz je wesprzeć możesz przekazać dowolną kwotę na konto:
87 1060 0076 0000 3130 0121 1004
Paweł Kowalski
Powstańców Wielkopolskich 11/24
85-090 Bydgoszcz