Wspólne wprowadzenia
W każdy czwartek spotykamy się na mszy akademickiej, a po niej na konferencji wprowadzającej w nowy tydzień rekolekcji.

Codzienna medytacja
Dostaniesz specjalne wprowadzenia do codziennej medytacji metodą św. Ignacego Loyoli. One pozwolą ci wejść w głębię spotkania z Bogiem, aby ucieszyć się Jego radością.

Spotkania z kierownikiem duchowym
Jednym z elementów rekolekcji jest indywidualne kierownictwo duchowe. Odbywa się raz w tygodniu, a jego celem jest przyjrzenie się w jaki sposób Bóg działa na modlitwie medytacyjnej.

Dzielenie w grupach
Zaraz po konferencji wszyscy uczestnicy spotykają się w małych grupach dzielenia żeby podsumować cały tydzień rekolekcji
Jakiego Boga spotkałem na rekolekcjach w milczeniu

Kiedy się jedzie na rekolekcje ignacjańskie to trzeba być przygotowanym na jedno - one mogą zupełnie zmienić twoje patrzenie na wiarę i Boga.#dobreGRONO #rozmodloneGRONO #rekolekcyjneGRONO

Opublikowany przez DA Winnica Środa, 25 września 2019

Rekolekcje: 28.11 - 19.12

21.11 - koniec zapisów

Medytacja

Jeśli zapiszesz się na rekolekcje wówczas będziemy ci przesyłać na maila wprowadzenia do modlitwy na cały następny tydzień. Medytacja powinna trwać 30min. Przed nią konieczne jest indywidualne przygotowanie - ok 15min. Oraz podsumowanie modlitwy i zrobienie notatek - ok 15min. To oznacza, że żeby wziąć czynny udział w rekolekcjach powinieneś zarezerwować sobie codziennie 1h.

Kierownicy duchowi

Zorganizowaliśmy grupę doświadczonych kierowników (świeckich i duchownych), którzy będą towarzyszyć najbardziej zmotywowanym uczestnikom. Spotkanie trwa 45min i odbywa się raz w tygodniu. W formularzu określ dni tygodnia, kiedy możesz przyjechać do naszego ośrodka na Mickiewicza 24 w Gdańsku.

Czwartki 19:30

Każdy nowy tydzień rekolekcji rozpoczyna się w czwartek. Wtedy spotykamy się na mszy akademickiej o 19.30 Po niej jest konferencja i spotkania w grupach. To szczególnie ważna okazja dla tych, którzy nie będą mieli możliwości brać udział w indywidualnym towarzyszeniu.

Pytania/wątpliwości

pisz na [email protected]